До суми чисел - 2 2/3 і - 5 1/4 додати число 3 2/5= скільки буде?


Ответы на вопрос

Отвечает Кириленко Кирилл.

Спочатку знайдемо десяткові дроби для кожного з чисел:

2 2/3 = - 8/3

-5 1/4 = -21/4

3 2/5 = 17/5

Тепер можемо додати всі три числа:

8/3 - 21/4 + 17/5

Спочатку знайдемо спільний знаменник для всіх трьох дробів:

знаменник 3: 4 * 5 = 20

знаменник 4: 3 * 5 = 15

знаменник 5: 3 * 4 = 12

Отже, ми можемо привести всі дроби до спільного знаменника 60:

-8/3 = -160/60

-21/4 = -315/60

17/5 = 204/60

Тепер додамо ці дроби:

(-160/60) + (-315/60) + (204/60) = -271/60

Отже, сума чисел -2 2/3, -5 1/4 і 3 2/5 дорівнює -4 11/60.