2. Допоможи Знайку позначити порядок дій. Обчисли значення виразу. а) 4 001 · 8 – 2 009 · 2 + 2

145; б) 6 004 · 2 – 640 : 16; в) 3 009 · 12 + 6 008 · 12 + 720 : 18.

Ответы на вопрос

Отвечает Сычёва Виктория.

Ответ:

а) 30 145

б) 11 968

в) 108 244

Пошаговое объяснение:

а) 4 001 · 8 - 2 009 · 2 + 2 145 =

1) 4 001 · 8 = 32 008

2) 2 009 · 2 = 4 018

3) 32 008 - 4 008 = 28 000

4) 28 000 + 2 145 = 30 145

б) 6 004 · 2 - 640 : 16 =

1) 6 004 · 2 = 12 008

2) 640 : 16 = 40

3) 12 008 - 40 = 11 968

в) 3 009 · 12 + 6 008 · 12 + 720 : 18 =

1) 3 009 · 12 = 36 108

2) 6 008 · 12 = 72 096

3) 720 : 18 = 40

4) 36 108 + 72 096 = 108 204

5) 108 204 + 40 = 108 244