Мама купила 46 цукерок мені дала на 10 цукерок більше ніж братові а сестрі дала у 2 рази більше ніж

братові

Ответы на вопрос

Отвечает Пилипенко Даша.

Відповідь: 19 сестрі ,9 братові,18 мені

Покрокове пояснення: складемо рівняння

за х візьмемо цукерки брата

1)х+2х+(х+10)=46

4х+10=46

4х=46-10

4х=36

х=36:4

х=9 (ц)-дала мама братові

2)9+10=19 (ц) дала мама мені

3)9*2=18(ц) сестрі