Братові 8 років а сестрі 10. скільки років виповниться сестрі коли братові виповниться стільки

років скільки сестрі зараз?

Ответы на вопрос

Отвечает Подолян Диана.
1) На скільки років сестра старша від брата?
  10-8=2 (р.)
2)Скільки років виповниться сестрі коли братові виповниться стільки років скільки сестрі зараз?
   10+2 =12 (р.)
Відповідь: 12 років виповниться сестрі.