5. Не виконуючи обчислень, порівняйте: 1) рiзницю чисел -5,34 i -12,14 та їхню суму; 2) суму чисел

-176 i -35 та суму чисел -19 i 21. Відповідь обґрунтуйте.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гришаткина Катя.

Ответ:

Різниця чисел -5,34 і -12,14 дорівнює:

-5,34 - (-12,14) = -5,34 + 12,14 = 6,8

Сума цих чисел дорівнює:

-5,34 + (-12,14) = -17,48

Отже, різниця цих чисел більша за їхню суму.

Сума чисел -176 і -35 дорівнює:

-176 + (-35) = -211

Сума чисел -19 і 21 дорівнює:

-19 + 21 = 2

Отже, сума першої пари чисел значно менша за суму другої пари чисел.