2. Чому дорівнює значення виразу 9,3-х+у 8, якщо х=2,6 та у= 3,85.


Ответы на вопрос

Отвечает Беспалова Анастасия.

Ответ:

9.3 - x + y \times 8 = 9.3 - 2.6 + 3.85 \times 8 =  \\  = 6.7 + 30.8 = 37.5