ноутбук дорожчий за телефон на 2800грн. За покупку яка складається з мобільного телефона та

ноутбука заплатили 34500, знайди ціну ноутбука та ціну мобільного телефона

Ответы на вопрос

Отвечает Бауэр Даниил.

Відповідь:

ціна телефону=15850грн

ціна ноутбуку=18650грн.

Покрокове пояснення:

Нехай ціна телефону-х грн,тоді ціна ноутбуку- х+2800.

Маємо рівняння:

х+х+2800=34500

2х+2800=34500

2х=34500-2800

2х=31700

х=15850грн-ціна телефону. Тоді ціна ноутбуку=х+2800=15850+2800=18650грн.Отже:

ціна телефону=15850грн

ціна ноутбуку=18650грн.