До овочевого магазину привезли 3264 кг капусти в перший день продали одну третю частину капусти у

другій 3-4 решту капусти продали у третій день Скільки кілограмів капусти продали у третій день Сьогодні пж треба

Ответы на вопрос

Отвечает Масежный Иван.

Ответ:

У нас є 3264 кг капусти, які ми продали за два дні.

У перший день ми продали 1/3 від загального об'єму, тобто:

3264 / 3 = 1088 кг

Отже, у нас залишилося 3264 - 1088 = 2176 кг капусти.

У другий день ми продали 3/4 від залишку, тобто:

2176 * 3/4 = 1632 кг

Тепер у нас залишилося 2176 - 1632 = 544 кг капусти.

У третій день ми продали все, що залишилося, тобто:

544 кг.

Всього ми продали 544 кг капусти у третій день.