З одного аеродрому одночасно в протилежних напрямках вилетіли два вертольоти,. Яка відстань буде

між ними через 5 годин якщо швидкість руху одного вертольота становить 130км/год, а іншого 160 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кривцова Полина.

Ответ:

1450км

Пошаговое объяснение:

1)130×5=650км-пролетів 1 вертоліт за 5 годин.

2)160×5=800км- пролетів 2 вертоліт за 5 годин.

3)650+800=1450км- відстань між 2 вертольотами через 5 годин.