З аеродрому одночасно в протилежних напрямках вилетіли два вертольоти. Яка відстань буде між ними

за 3 год, якщо швидкість руху одного вертольоту 220 км/год, а іншого - 250 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Игорь.

Ответ:

Швидкість першого вертольота - 220 км/год, а другого - 250 км/год. Отже, за одну годину перший вертольот пролетить 220 км, а другий - 250 км. За три години перший вертольот пролетить 220 * 3 = 660 км, а другий - 250 * 3 = 750 км.

Тепер застосуємо формулу для знаходження відстані між двома точками: D = √((x2 - x1)² + (y2 - y1)²), де x1 та x2 - це координати першого та другого вертольота відносно точки відліку, а y1 та y2 - це їх шлях.

Оскільки вертольоти летять в протилежних напрямках, вони знаходяться на відстані друг від друга, яка дорівнює сумі їх шляхів, а тому D = 660 + 750 = 1410 км.

Отже, відстань між вертольотами за 3 години буде дорівнювати 1410 км. Я сподіваюся, що це пояснення було зрозумілим і корисним для тебе.