Аеродром одночасно в протилежних напрямках вилетіли 2 вертольоти яка відстань буде між ними за три

години якщо швидкість руху одного вертольоту 220 км год а іншого 250 км за годину

Ответы на вопрос

Отвечает Макеева Виктория.

Ответ:

Відстань між ними через три години буде 1410 км

Пошаговое объяснение:

Дано:

t = 3 год

v₁ = 220 км/год

v₂ = 250 км/год

s = ? км

Розв'язання

220 + 250 = 470 (км/год) - v віддалення

470 · 3 = 1410 (км)