Спростити вираз 4(2х-0,9)-(8х-0,2) та знайти його значення,якщо х=0,132.


Ответы на вопрос

Отвечает Дашкевич Настя.

Почнемо зі спрощення виразу:

4(2х-0,9)-(8х-0,2) = 8х - 3,6 - 8х + 0,2 (розкриваємо дужки)

За властивостями арифметики, 8х та -8х зникають одне одного, тому отримуємо:

-3,6 + 0,2 = -3,4

Отже, спрощений вираз дорівнює -3,4.

Тепер, щоб знайти значення виразу, підставимо х = 0,132:

4(20,132 - 0,9) - (80,132 - 0,2) = -3,4

Отже, значення виразу при х = 0,132 дорівнює -3,4.