1194. За перший день туристка пройшла 7,2 км, за другий день — 150 % того, що за перший. Скільки

кілометрів про­йшла туристка за три дні, якщо за другий день вона пройшла 90 % того, що за третій?

Ответы на вопрос

Отвечает Ипатов Вова.

Відповідь:

1)7,2:100*150=10,8(км)-прошла за 2 день

2)10,8:90*100=12 (км)-пройшла за 3 день

3)7,2+10,8 +12=30 (км)-пройшла за 3 день

Покрокове пояснення: