Поможіть з самостійною по математиці !!потрібно це розв'язати за допомогою рівнянь і записувати

скорочену умову і пояснення!!1. В автопарку вантажних машин у 7 разів більше, ніж легкових. Скільки легкових машин B автопарку, якщо їх на 162 менше, ніж вантажних?2. У першому резервуарі в 5 разів більше рідини, ніж у другому. Скільки рідини в першому резервуарі, якщо в другому її на 120 літер менше, ніж у першому?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Федос.

Пошаговое объяснение:

1

Легковых = х машин

Грузовых = 7х машин

7х - х = 162

6х = 162

х = 162 : 6

х = 27

Легковых = (х) = 27 машин

Грузовых = (7х) = 189 машин

2

В 1 резервуаре = 5х л

Во 2 резервуаре = х л

5х - х = 120

4х = 120

х = 120 : 4

х = 30

В 1 резервуаре = (5х) = 5 * 30 = 150 л

Во 2 резервуаре = (х) = 30 л