Обчисли площу бічної поверхні конуса, твірна якого 3 2/11 см, а діаметер основи 2 4/5 см всі бали

даюююю

Ответы на вопрос

Отвечает Токарев Дима.

Відповідь:

0.24π/5.5 см

Покрокове пояснення:

Твірна конуса l дорівнює 3.2/11 см, а діаметр основи D дорівнює 2.4/5 см. Радіус основи r можна обчислити як r = D/2 = (2.4/5)/2 = 1.2/5 см.

Площа бічної поверхні конуса обчислюється за формулою: S = π * r * l. Підставивши значення у формулу, отримуємо: S = π * (1.2/5) * (3.2/11) = 0.24π/5.5 см².

Отже, площа бічної поверхні конуса дорівнює приблизно 0.24π/5.5 см².