У великому бідоні втричі більше молока, ніж в малому. Коли у великий бідон долили 6л молока, а в

малий - 7л, то у великому бідоні молока стало вдвічі більше, ніж в малому. Скільки молока було в кожному бідоні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Пузикова Вика.

Пошаговое объяснение:

В маленьком бидоне = х л молока было первоначально

В большом бидоне = 3х л молока было первоначально

3х + 6 = 2 * (х + 7)

3х + 6 = 2х + 14

3х - 2х = 14 - 6

х = 8

В маленьком бидоне = (х) = 8 л молока было первоначально

В большом бидоне = (3х) = 3 * 8 = 24 л молока было первоначально

Отвечает Галлямов Айгиз.

Ответ:

Відповідь: 8л і 24л

Пошаговое объяснение: