У великому бідоні втричі більше молока, ніж у малому. Коли у великий бідон долили 6літрів молока,а

в малий 7літрів молока, то у великому бідоні молока столом вдвічі більше, ніж у малому. Скільки молока було в кожному бідоні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Лопатина Маша.

Ответ:

Нехай на в малому бідоні -х  л молока

тоді на першому 3х  л молока

складаємо рівняння:

3х+6=(х+7)*2

3х+6=2х+14

3х-2х=14-6

х=8 л молока у малому бідоні спочатку

8*3=24л молока у великому бідоні спочатку