У великому бідоні втричі більше молока, ніж в малому. Коли у великий бідон долили 6л молока, а в

малий - 7л, то у великому бідоні молока стало вдвічі більше, ніж в малому. Скільки молока було в кожному бідоні спочатку? ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ ЗАДАЧУ Мы такие задачи решаем например умова : Нехай там чего то x. Тоді .... И тд. Решаем рівнянням. Помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Панферов Алексей.

Ответ:

8л    24 л

Пошаговое объяснение:

Нехай в малому бідоні х л молока, тоді у великому 3х л. Маємо рівняння:

(3х+6)/(х+7)=2

3х+6=2(х+7)

3х+6=2х+14

х=8

У малому бідоні було 8 л молока, у великому 8*3=24 л.

Отвечает Трошкин Артём.
Нехай х молока - малий бідон, тогда3х молока - великий бідон
3х + 6 = 2 * (х + 7)
3х + 6 = 2х + 14
3х-2х = 14-6
х = 8 л молока у малому бідоні
1)3 * 8 = 24 л молока у великому