у великому бідоні в 3 рази більше молока,ніж у малому. коли у великий бідон долили 6 л...молока,а в

малий 7 л,то у великому стало в 2 рази більше молока ніж у малому.Скільки молока було в кожному бідоні спочатку??Скласти рівняння і розвязати...срочно!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимова Лиза.

х- в малому  бідоні  3х-  в великому  бідоні Складаємо  рівняння: 3х+6=2(х+7)       зх+6=2х+14     3х-2х=14-6    х=8   3х=3*8=24