3) У великому бідоні утричі більше молока, ніж у малому. Коли у великий бідон долили 6 л, а в малий

– 7 л, то у великому бідоні стало удвічі більше молока, ніж у малому. Скільки літрів молока було в кожному бідоні спочатку? вирішити рівняннями

Ответы на вопрос

Отвечает Богомолов Юрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

пусть х - малый бидон, тогда3х - большой бидон

3х+6=2*(х+7)

3х+6=2х+14

3х-2х=14-6

х=8 л малый бидон

3*8=24 л большой бидон