До задач писати умову, пояснення, повне розв'язання та відповідь № 3 Розв'язати задачу У великому

бідоні було в чотири рази більше молока, ніж у малому. Коли у великий бідон долили 8л молока, а в малий 9л, то у маленькому бідоні молока стало удвічі менше, ніж у великому. Скільки молока було у кожному бідоні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анна.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

                      Було     Стало

Великий б.    4х(л)     4х+8(л)

Малий б.          х(л)       х+9(л)   - у двічі менше

4х+8 = 2(х+9)

4х+8 = 2х+18

4х-2х=18-8

2х=10

х=5(л)  - було у малому бідоні

5×4 = 20(л) - було у великому