Два заводи отримали замовлення на виготовлення моторів. Кількість моторів, виготовлених на першому

заводі, склала 64% від кількості всіх замовлених моторів. Скільки моторів виготовили на кожному заводі, якщо на першому заводі виготовили на 63 моторів (-и) більше, ніж на другому?

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Ваня.

Пошаговое объяснение:

Все заказанные моторы = 100%

1) 100 - 64 = 36 (%) - 2 завод

2) 64 - 36 = 28 (%) - составляют 63 мотора

28% = 28 : 100 = 0,28

3) 63 : 0,28 = 225 (моторов) - все моторы

4) 0,64 * 225 = 144 (мотора) - 1 завод

5) 225 - 144 = 81 (мотор) - 2 завод

Отвечает Шайтарова Катя.

Відповідь:

144 мотори виготовили на перому заводі

81 мотор виготовили на другому заводі.

Покрокове пояснення:

Вся кількість виготовлених моторів х шт.

На першому виготовили 64% від всієї кількості , тобто 0,64х моторів ( 64 : 100 = 0,64) і це на 63 мотори більше, ніж на другому заводі.

На другому заводі виготовили

100 - 64 = 36% від усієї кількості моторів , тобто 0,36 х моторів.( 36 : 100 = 0,36)

Складемо рівняння :

0,64х -0,36х = 63

0,28х = 63

х = 63 : 0,28 = 225 моторів виготовили всього

225 * 0,64 = 144 мотори виготовили на першому заводі

225 * 0,36 = 81 мотор виготовили на другому заводі.