Два заводи отримали замовлення на виготовлення моторів. Кількість моторів, виготовлених на першому

заводі, склала 55% від кількості всіх замовлених моторів. Скільки моторів виготовили на кожному заводі, якщо на першому заводі виготовили на 24 моторів (-и) більше, ніж на другому?срочно прошу памагите

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Кристина.

Пошаговое объяснение:

55% = 55 : 100 = 0,55

Все моторы = х штук

1 завод = 0,55х моторов

2 завод = х - 0,55х = 0,45х моторов

0,55х - 0,45х = 24

0,1х = 24

х = 24 : 0,1

х = 240

Все моторы = 240 штук

1 завод = (0,55х) = 0,55 *240 = 132 мотора

2 завод = (0,45х) = 0,45 * 240 = 108 моторов

Проверка:

132 + 108 = 240