Два заводи отримали замовлення на виготовлення моторів. Кількість моторів, виготовлених на першому

заводі, склала 64% від кількості всіх замовлених моторів. Скільки моторів виготовили на кожному заводі, якщо напершому заводі виготовили на 63 моторів (-и) більше, ніж на другому?Відповідь:1. Кількість моторів, виготовлених на другому заводі -?шт.2. Кількість моторів, виготовлених на першому заводі-?шт.​

Ответы на вопрос

Отвечает Крючков Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

на первом заводе 64%

значит на втором 100% - 64% = 36%

разница 64%-36% = 28%

и на першому заводі виготовили на 63 моторів більше, ніж на другому,

значит

для первого завода

28%  - 63 мотора

64%  - х моторов

х = 64*63/28 = 144 (мотора)

для второго завода

28%  - 63 мотора

36%  - х моторов

х = 36*63/28 = 81 (мотор)

ответ

1. Кількість моторів, виготовлених на другому заводі - 81 шт.

2.Кількість моторів, виготовлених на першому заводі -144 шт.​