Два заводи отримали замовлення на виготовлення моторів. Кількість моторів, виготовлених на

першому заводі, склала 53% від кількості всіх замовлених моторів. .Скільки моторів виготовили на кожному заводі, якщо на першому заводі виготовили на36 моторів (-и) більше, ніж на другому?​

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - количество моторов, изготовленных на 2-м заводе.

x+36=((x+x+36)·53%)/100%

100(x+36)=53(2x+36)

100x+100·36=106x+53·36

47·36=6x

x=(47·36)/6=47·6=282 - количество моторов, изготовленных на 2-м заводе.

282+36=318 - количество моторов, изготовленных на 1-м заводе.