Два заводи отримали замовлення на виготовлення моторів. Кількість моторів, виготовлених на першому

заводі, склала 65% від кількості всіх замовлених моторів. Скільки моторів виготовили на кожному заводі, якщо на першому заводі виготовили на 54 моторів (-и) більше, ніж на другому?

Ответы на вопрос

Отвечает Чезганова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - количество моторов изготовили на 2-м заводе.

x - (100-65=35%)

(x+54) - 65%

x/(x+54)=35/65

13x=7(x+54)

13x-7x=378

x=378/6=63 мотора изготовили на 2-м заводе.

63+54=117 моторов изготовили на 1-м заводе.