у першому ящику лежало втричі більше столових приборів ніж в другому після того як з другого ящика

переклали 12 столових приборів в перший в другому стало в чотири рази меньше

Ответы на вопрос

Отвечает Клиндухов Андрей.

Ответ:

Нехай в другому ящику було x столових приборів. Тоді в першому ящику було 3x столових приборів. Після перекладання 12 приборів з другого ящика в перший, у першому ящику стало 3x + 12 приборів, а в другому — (x-12) приборів. За умовою задачі, другий ящик після перекладання містить в чотири рази менше приборів, тобто:

(x - 12) = 0,25 × (3x + 12)

Розв'язуючи це рівняння, отримуємо:

4x - 48 = 3x + 12

x = 60

Відповідь: в другому ящику було 60 столових приборів, а в першому — 3x = 180 приборів.