1) Сума двох чисел дорівнює 115. Знайти ці числа, якщо одне з чисел в 4 рази більше за друге.2)

Велосипедист подолав відстань між двома містами за 2 год, а пішохід – за 6 год. Знайти їхні швидкості, якщо швидкість велосипедиста на 8км/год більша, ніж швидкість пішохода.3) На фермі в 3 рази більше курчат ніж індичок. Скільки курчат і індичок на фермі, якщо курчат на 160 більше ніж індичок., срочно!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Марчик Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:1)х- первое число, 4х- второех+4х=1115х=115х=195:5х=3939- первое число, 39*4=156 второе

2)Нехай швидкість велосипедиста була х км/год, тоді пішохода - (х-8)2х=6*(х-8)2х-6х=-48-4х=-48х=48:4х=12(км/год)-швидкість велоспедиста 12-8=4(км/год)-швидкість пішохода

3) я не знаю вибач

Отвечает Абдраимова Адель.

Ответ:

.................

Пошаговое объяснение: