2.Мотузку довжиною 496 м розрізали на дві частини так, що одна з них у три рази довша за іншу.

Знайти довжину кожної частини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сапожников Данила.

Розвязання:

Нехай Х м - одна частина мотузки, тоді 3х м - друга частина мотузки. Оскільки вся мотузка мала довжину 496м, то складемо та розвяжемо рівняння:

х + 3х = 496

4х = 496

х = 496 : 4

х = 124

Отже, одна частина мотузки має довжину 124м,

а друга - 3х = 3 * 124м = 372м

Відповідь: 124м та 372м.

Отвечает Чернов Денис.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

нехай х - довжина однієї частини, тоді друга 3х.

х+3х=496

4х =496

х=496:4

х= 124м - перша частина

124×3 =327 м - друга