1. Розв’язати рівняння: а)7х – 21=0 б) 8(х – 2) –3х=4 в) 17х + 22=7х – 28 г) 10х + 3(7 – 2х)= 23

+2х Розв’язати в таблиці або з поясненням. 2. У двох групах 36 дітей. Скільки дітей у кожній групі, якщо в першій групі дітей у 2 рази більше, ніж у другій? 3. Мотузку довжиною 59,9м розрізали на дві частини так, що одна з них на 14,5 м більша, ніж друга. Знайти довжину кожної частини.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Никита.

Відповідь:

а)7х-21=0

7х=21

х=3

б)8(х-2)-3х=4

8х-18-3х=4

5х=22

х=4.4

в)17х+22=7х-28

10х=50

х=5

г)10х+21-6х=23+2х

2х=2

х=1

2)

Нехай в першій групі 2х дітей, тоді в другій х дітей

Складаємо рівняння

2х+х=36

3х=36

х=12-друга група

2*12=24-перша група

3)Нехай перша частина х, тоді друга чвстина х+14.5

Складаємо рівняння

х+х+14.5=59.9

2х=59.9-14.5

2х=45.4

х=45.4/2

х=22.7

Покрокове пояснення:

Отвечает Черепанов Сергей.

ответ

1.а)3

б)4

в)-5

г)1

2.24детей 12детей