В одному бідоні в 2 рази більше молока, ніж в іншому. Якщо з першого бідона відлити 32 л молока, а

в другий додати 16 л, то молока в бідонах буде порівну. Скільки молока в кожному бідоні? Допоможітьь

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Лера.

2х-32=х+16

2х-х=16+32

х=48