4(-x+7)=-(x+2) розв'яжи рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Одинцова Анастасия.

Ответ:

-4x+28=-x-2

-4x+x=-2-28

-3x=-30

x=10

Отвечает Сычёва Дарья.

(можна корону, будь ласка)(можна корону, будь ласка)

Відповідь: x = 10.

Покрокове пояснення:

4(-x+7)=-(x+2)

-4x + 28 = -x - 2 (розкриваємо дужки)

-4x + x = -2 - 28 (групуємо змінні x разом та числа разом)

-3x = -30 (скорочуємо вираз)

x = 10 (ділимо обидві сторони на -3 та спрощуємо)