Щоб зібрати врожай кукурудзи, вийшли дві бре- гади робітників. У першій бригаді було 30 робітників

а в другій 20. Кожний робітник першої бригади - зібрав 16 кг кукурудзи, а другої — 21 кг. Скільки кілограмів кукурудзи в середньому зібрав один робітник? —​

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Кирилл.

Ответ:

18 кг

Пошаговое объяснение:

1) 30 * 16 = 480 (кг) - кукурузы всего собрала 1 бригада

2) 20 * 21 = 420 (кг) - кукурузы всего собрала 2 бригада

3) 30 + 20 = 50 (рабочих) - всего в двух бригадах

4) 480 + 420 = 900 (кг) - кукурузы всего собрали две бригады

5) 900 : 50 = 18 (кг) - кукурузы в среднем собрал каждый рабочий

Отвечает Запорожченко Андрей.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Кількість кукурудзи, зібраної першою бригадою: 30 робітників × 16 кг/роб. = 480 кг.

Кількість кукурудзи, зібраної другою бригадою: 20 робітників × 21 кг/роб. = 420 кг.

Загальна кількість зібраної кукурудзи: 480 кг + 420 кг = 900 кг.

Загальна кількість робітників: 30 + 20 = 50.

Середня кількість кукурудзи, зібраної одним робітником: 900 кг / 50 робітників = 18 кг/роб.

Отже, кожен робітник у середньому зібрав 18 кг кукурудзи.