у першій бригаді було у 4 рази більше робітників ніж у другій. Після того як з першої бригади пішло

10 робітників, а в другу прийшло 8 робітників, то в першій бригаді стало в 2 рази більше робітників ніж на другій. Скільки робітників було в кожній бригаді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дедук Вова.

Ответ:

x=було в 2 бригаді

(x+8)2=4x-10

2x+16=4x-10

2x-4x= -16-10

-2x= -26

x=26:2

x=13

13*4=52 - було в 1 бригаді