Скільки робітників було в кожній бригаді, якщо відомо, що в першій бригаді було 0,36 усіх

робітників, у другій - 5/9 кількості робітників першої бригади, а в третій бригаді на 6 робітників більше, ніж у першій бригаді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермилов Даниил.

Відповідь:

Запишемо дані у вигляді алгебраїчних виразів:

Нехай x - це загальна кількість робітників.

У першій бригаді було 0,36x робітників.

У другій бригаді було 5/9 кількості робітників першої бригади, тобто 5/9 * 0,36x = 0,2x робітників.

У третій бригаді на 6 робітників більше, ніж у першій бригаді, тобто 0,36x + 6 робітників.

Використовуючи цю інформацію, ми можемо скласти рівняння:

x = 0,36x + 0,2x + (0,36x + 6)

Спростимо рівняння:

x = 0,92x + 6

x - 0,92x = 6

0,08x = 6

x = 6 / 0,08

x = 75

Використовуючи значення x, ми можемо знайти кількостей роботников у кожнiй бригадi:

У першiй бригадi: 0,36 * 75 = 27 робiтникiв.

У другiй бригадi: 0,2 * 75 = 15 робiтникiв.

У третiй бригадi: (0,36 * 75) + 6 = 33 робiтникiв.