Потяг пройшов 52 км за 0,8 годин. Скільки км він пройде за 2 години. Якщо рухається з тією самою

швидкістю ? А)135км Б)140км В)120км Г)130км???

Ответы на вопрос

Отвечает Парук Соня.

Ответ:

Г)130км

Пошаговое объяснение:

1) 52:0,8=65(км) — шв. за 1 годину

2) 65×2=130(км) — шв. за 2 години

Отвечает Сафонова Елизавета.

Ответ:

130км

Пошаговое объяснение:

52км він проїхав за 0,8год це значить, що він рухався зі швидкістю V=S/t, V=52/0,8=65км/год

тоді за 2 год він проїде шлях S=V×t, S=65×2=130км