Потяг проїхав 160 вісім цілих чотири десятих кілометрів за 4 години Скільки кілометрів проїде потяг

за 3 цілих 50 годин ідучі з тією самою швидкістю?

Ответы на вопрос

Отвечает Матюшева Лолла.
1) 168,4/4 = 42,1(км) - швидкість поїзда

2) 42,1*3,5 = 147,35(км) проїде поїзд за 3.5 години