(дам 43 бала)Автомобіль їхав 3 год зі швидкістю 70 км/год , а потім ще 2 год зі 80 км/год . Яка

середня швидеість на всому шляху ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Курмет Айару.

Відповідь:

Середня швидкість на всьому шляху складає 74 км/год.

Покрокове пояснення:

Середня швидкість на всьому шляху може бути знайдена за допомогою формули:

середня швидкість = загальний шлях / загальний час

Загальний шлях - це сума відстаней, які були пройдені зі швидкістю 70 км/год і 80 км/год.

Відстань = швидкість × час

Відстань, пройдена за перші 3 години:

70 км/год × 3 год = 210 км

Відстань, пройдена за наступні 2 години:

80 км/год × 2 год = 160 км

Загальний шлях:

210 км + 160 км = 370 км

Загальний час:

3 год + 2 год = 5 год

Середня швидкість:

370 км / 5 год = 74 км/год

Отже, середня швидкість на всьому шляху складає 74 км/год.

Отвечает Ляховець Максим.

Ответ:

76км/год

Пошаговое объяснение:

70*3=210

80*2=160

(210+160):5=76км