1.Знайти середнє арифметичне чисел: 4; 5,5 ; 8 ; 1,5 і 6 18 ; 22 ; 5 ; 4 21,3 ; 50,4 ; 21,3


Ответы на вопрос

Отвечает Стороженко Юлия.

Ответ:

Щоб знайти середнє арифметичне чисел, треба додати всі числа разом і розділити на їх кількість. Ось розрахунки для вказаних послідовностей чисел:

Середнє арифметичне чисел: 4, 5.5, 8, 1.5, 6

Сума чисел: 4 + 5.5 + 8 + 1.5 + 6 = 25

Кількість чисел: 5

Середнє арифметичне: 25 / 5 = 5

Отже, середнє арифметичне цих чисел дорівнює 5.

Середнє арифметичне чисел: 18, 22, 5, 4

Сума чисел: 18 + 22 + 5 + 4 = 49

Кількість чисел: 4

Середнє арифметичне: 49 / 4 ≈ 12.25

Отже, середнє арифметичне цих чисел приблизно дорівнює 12.25.

Середнє арифметичне чисел: 21.3, 50.4, 21.3

Сума чисел: 21.3 + 50.4 + 21.3 = 93

Кількість чисел: 3

Середнє арифметичне: 93 / 3 ≈ 31

Отже, середнє арифметичне цих чисел приблизно дорівнює 31.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Сериков Мирас.

Відповідь:115,7

Покрокове пояснення:

(4 + 5,5 + 8 + 1,5 + 618 + 22 + 5 + 421,3 + 50,4 + 21,3) / 10 = (637 + 520) / 10 =

= 1157 / 10 = 115,7

поставь корону пж