Середнє арифметичне чисел 17,8 та х дорівнює 18,5. Визнач х


Ответы на вопрос

Отвечает Normatov Yahyo.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(17,8+х)/2=18,5

8,9+0,5х=18,5

0,5х=9,6

х=19,2

Отвечает Рейх Маша.

Ответ:

17 + 8 + x = 3 * 18.5

25 + x = 55.5

x = 30.5

Отже, х дорівнює 30.5.

Пошаговое объяснение: