Восьмикутник, усі сторони якого рівні, має такий само периметр, як і чотирикутник, сторони якого

дорівнюють 26 см, 32 см, 34 см і 36 см. Знайди сторону восьмикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриенко Софья.

Відповідь:

16 см.

Покрокове пояснення:

P = 26 + 32 + 34 + 36 = 128 см

a = 128 / 8 = 16 см.