9. Середнє арифметичне деяких трьох чисел дорівнює 54, а середнє ари- фметичне інших трьох чисел

дорівнює 36. Визначте середнє арифме- тичне цих шести чисел. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Белявский Илья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

54*3=162(сума перших трьох чисел)

36*3=108(сума других трьох чисел)

(162+108)/6=270/6=45( середнє арифметичне шести чисел)