Розв'яжи задачу Вiд двох наметових містечок відстань між якими 1476м, одночасно назустріч одна

одній вийшли дві групи скаутiв. Одна група йшла зі швидкістю 65 м/хв, друга - зі швидкістю 58 м/хв. Через скільки хвилин групи зустрілися? дам 20 баллов​ ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Дарбинян Роберт.

Пошаговое объяснение:

1)56+58=114(м/хв)-швидкість зближення

2)1476÷114=12,9(хв)