Побудуй модель задачі. Розв'яжи задачу З двох наметових містечок, відстань між якими 1476 м,

назустріч одинодному вийшли дві групи скаутів. Одна група йшла зі швидкістю 65 м/хвдруга - зі швидкістю 58 м/хв. Через скільки хвилин групи зустрілись?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кичаев Вадим.

Ответ:12,9хв

Пошаговое объяснение:

1)56+58=114(м/хв)-швидкість зближення

2)1476÷114=12,9(хв)

Якщо не помиляюся.