Розв'яжи задачу. З двох наметових таборів, відстань між якими 1 км 200 м, вийшли одночасно і

пішли у протилежних напрямках дві групи туристів. Через 45 хв відстань між групами стала 7 км 680 м. Одна з груп рухалася зі швидкістю 74 м/хв. З якою швидкістю рухалась друга група, якщо обидві рухались рівномірно? СРОЧНО ДАЮ 45 Б

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Игорь.

Ответ:

70(м/хв)

Пошаговое объяснение:

Початкова відстань - 1200 м

Через 45 хв - 7680 м

Швидкість першої групи - 74 м/хв

Швидкість другої групи - ?

Розв'язання:

Шукаємо відстань яку пройшли обидві группи разом:

7680-1200=6480(м)

Шукаємо скільки за 45 хв пройшла перша група:

74*45=3330(м)

Шукаємо скільки пройшла друга група за 45 хв:

6480-3330=3150(м)

Шукаємо швидкість другої групи:

3150/45=70(м/хв)