ДВА КУТИ ТРИКУТНИКА 65 145 ГРАДУСІВ ,ТРЕТІЙ КУТ срочно!!


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Дима.

Відповідь:Якщо два кути трикутника відомі, то третій кут можна знайти як різницю між 180 градусами і сумою відомих кутів. Таким чином, третій кут трикутника буде:

180 - 65 - 145 = 180 - 210 = -30

Отриманий результат (-30 градусів) не може бути кутом трикутника, оскільки кути трикутника завжди мають додатні значення. Тому можна стверджувати, що такий трикутник не існує.