З двох наметових таборів,відстань між якими 1км 200м,вийшли одночасно й пішли в протилежних

напрямках дві групи туристів.Через 45хв відстань між групами стала 7км 680м.Одна з груп рухалася зі швидкістю 74м/хв.З якою швидкістю рухалася друга група, якщо обидві рухалися рівномірно?

Ответы на вопрос

Отвечает Ошуркевич Наталья.

Відповідь:

Друга група туристів рухалася зі швидкістю 70 м/хв

Покрокове пояснення:

З двох наметових таборів,відстань між якими 1км 200м,вийшли одночасно й пішли в протилежних напрямках дві групи туристів.Через 45хв відстань між групами стала 7км 680м.Одна з груп рухалася зі швидкістю 74м/хв. З якою швидкістю рухалася друга група, якщо обидві рухалися рівномірно?

Розв'язання:

1) 7км 680м - 1км 200м = 6км 480м = 6480м - разом подолали дві групи туристів за 45хв

2) 45 * 74 = 3330 (м) - подолала одна з груп туристів за 45хв

3) 6480 - 3330 = 3150 (м) - подолала друга з груп туристів за 45хв

4) 3150 : 45 = 70 (м/хв) - швидкість другої групи туристів

Відповідь: 70 м/хв.

#SPJ1