З двох таборів відстань між якими 5км350м, одночасно вийшли назустріч одна одній дві групи дітей.

Одна з груп рухалася зі швидкістю 74м/хв.Через 25 хв відстань між групами стала 1км800м. З якою швидкістю рухалася друга група дітей, якщо обидві рухались рівномірно?

Ответы на вопрос

Отвечает Рамазанова Эвелина.

Відповідь:

68 м/хв

Пояснення:

З двох таборів відстань між якими 5км350м, одночасно вийшли назустріч одна одній дві групи дітей. Одна з груп рухалася зі швидкістю 74м/хв.Через 25 хв відстань між групами стала 1км800м. З якою швидкістю рухалася друга група дітей, якщо обидві рухались рівномірно?

Розв'язання:

Спочатку приведемо величини до однієї одиниці виміру: 5км 350м=5350м, 1км 800м=1800м.

Якщо відомі швидкість тіла й час при рівномірному русі, то можна знайти пройдений ним шлях

S=v*t, де S - шлях, v - швидкість, t - час.

Можна знайти так само й швидкість, з якою рухалося тіло: v=S:t

1) 74*25=1850 (м) - шлях, який подолала перша група дітей за 25хв;

2) 5350-1850-1800=1700 (м) - шлях, який подолала друга група дітей за 25хв;

3) 1700:25=68 (м/хв) - швидкість другої групи дітей.

Відповідь: 68 м/хв.

#SPJ1