з двох будинків відстань між якими 24 км одночасно назустріч одне однему вийшли двоє друзів Перший

рухався зі 5 км/год адругий 7км/год через скільки годи вони зустрілися

Ответы на вопрос

Отвечает Жуган Виталий.

Відповідь:

2 години

Покрокове пояснення:

1) 7 + 5 = 12 (км/год) швидкість зближення друзів;

2). 24 : 12 = 2 (год) через 2 години вони зустрінуться.