З двох будинків, відстань між якими 20 км, одночасно назустріч один одному вийшли двоє друзів.

Перший рухавсязі швидкістю 5 км/год, а другий — 7 км/год. Через скількигодин друзі зустрілися?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Дима.

Ответ:

Перший подолав шлях 5х км, а другий 7х км, де х - час.

Запишемо рівняння

5х + 7х =20 км

12х=20

х=20/12

х = 1 8/12= 1 2/3 год

2/3 години це 40 хвилин, тож хлопці зустрілися через 1 год 40 хв